...

Jesteśmy dla Ciebie

Najlepsi specjaliści w Bydgoszczy

Bert-Dent to nowoczesne centrum stomatologiczne mieszczące się w Bydgoszczy. Na tle innych centrów medycznych i gabinetów stomatologicznych wyróżniamy się kompleksowym oraz indywidualnym podejściem do każdego naszego pacjenta. Nasi lekarze wkładają mnóstwo zaangażowania w proces leczenia już od pierwszej konsultacji. W czasie wizyt skupiamy się przede wszystkim na dokładnej diagnozie problemu, a następnie na zaproponowaniu najoptymalniejszego pod kątem kosztów leczenia oraz efektów rozwiązania. Regularnie inwestujemy w szkolenia naszej kadry lekarskiej oraz wyposażenie naszej kliniki.

Właściciele klinki: Państwo Hennig skupiają się na regularnym rozszerzaniu i udoskonalaniu usług. Zarówno właściciele, jak i personel medyczny regularnie biorą udział w szkoleniach podnoszących wiedzę i umiejętności.

Nowoczesny sprzęt

Wiemy jak ważny dla naszych pacjentów jest sprzęt, który pomaga nam w leczeniu ich dolegliwości. Nowoczesnych technologii w naszym gabinecie stomatologicznym jest bardzo wiele, poczynając od mikroskopu stomatologicznego, który stosujemy chociażby do leczenia endodontycznego, po urządzenia pozwalające na szybką diagnostykę np. radiowizografia i tomografia komputerowa. Dysponujemy również nowoczesnym aparatem USG do diagnostyki ślinianek oraz stawów skroniowo-żuchwowych. Bert-Dent to przede wszystkim wysokie standardy leczenia stomatologicznego. Najnowocześniejszy sprzęt to domena naszej kliniki – dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować Ci szybki oraz bardzo szeroki program naszych usług z zakresu stomatologii.

Dlaczego wybrać Bert-Dent?

Nasz zespół

Zespół lekarzy i asystentek to nie tylko specjalistyczna wiedza z zakresu medycyny i stomatologii, ale również empatia i umiejętność wsparcia pacjenta.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.