• slide
  • Zdrowe zęby
    Zdrowy uśmiech

    Zapraszamy do skorzystania z naszych
    usług, a my postaramy się sprostać
    Państwa wymaganiom

#
Nowe technologie w naszych gabinetach

Dla zapewnienia wysokiego standardu leczenia i najwyższego bezpieczeństwa, w naszych gabinetach wykorzystujemy najnowsze zdobycze techniki, które pozwalają nam leczyć szybciej i skuteczniej.

Poniżej przedstawiamy urządzenia, z których już dzisiaj mogą Państwo korzystać w naszych gabinetach.

Terapia ozonowa - OzonyTron

Zapraszamy do naszych gabinetów na terapię ozonową. Korzystamy w nich z najnowocześniejszego na świecie urządzenia OzonyTron X. W urządzeniu tym powstaje wysoce reaktywny tlen, który reaguje z bardzo dużą prędkością z bakteriami, niszcząc ich strukturę. Jednoczenie nie wywiera on żadnego negatywnego wpływu na komórki organizmu, ponieważ te jako gatunki eukariotyczne - zawierające jądro komórkowe, posiadają w swoich ściankach cholesterol.
Przy pomocy OzonyTron leczymy nieinwazyjnie, bezpiecznie i szybko, bezboleśnie, bez niepożądanych efektów ubocznych.

Dodatkowo urządzenie OzonyTron ma radykalne działanie antyseptyczne. Zabija nawet najbardziej oporne bakterie, wirusy i grzyby. Niweluje i odkaża sączące rany, wspomaga zrost kostny, przynosi ulgę w neuralgiach.
System wybielania zębów Beyond Whitening

Już dzisiaj mogą Państwo skorzystać w naszych gabinetach z urządzenia, które stanowi przyszłość stmatologii estetycznej. System wybielania zębów Beyond Whitening, to połączenie specjalnego układu optycznego emitującego światło podczerwone i ultrafioletowe z preparatami wybielającymi Beyond. Urządzenie pozwala w ciągu jednej wizyty trwającej 30 minut wybielić zęby o 8 stopni wg skali VITA.

Wybielanie systemem Beyond należy do najbardziej popularnych na świecie. Z zalet systemu skorzystały już milinoy pacjentów, co najlepiej potwierdza jego skuteczność i bezpieczeństwo. Zabieg jest jednorazowy i nie ma skutków ubocznych. Zapraszamy do naszych gabinetów, które należą do sieci autoryzowanych centrów wybielania Beyond.