...

Stomatologia

Stomatologia zachowawcza

Podstawowe zabiegi z tej dziedziny związane są z profilaktyką próchnicy zębów oraz leczeniem wszelkiego rodzaju ubytków. Systematyczne wizyty wzmacniają struktury zębów oraz uodparniają na działanie bakterii.

Endodoncja

leczenie pod mikroskopem [usuwanie złamanych narzędzi z kanału, zamykanie perforacji].
Zajmiemy się Twoim uzębieniem i pięknym uśmiechem. Rozpoznajemy oraz leczymy choroby miazgi zębowej oraz tkanek okołowierzchołkowych. To wszystko za pomocą leczenia kanałowego.

Ortodoncja

Jeśli masz problemy ze zgryzem, wadę szczękowo-twarzową czy inne nieprawidłowości zębowe to zgłoś się do nas. Nasi ortodonci to specjaliści w swojej dziedzinie i zrobią wszystko byś miał piękny uśmiech.

Chirurgia stomatologiczna

Leczenie operacyjne to nic przyjemnego, jednakże nasi specjaliści zadbają o Twój komfort psychiczny podczas zabiegu. Leczenie jamy ustnej, szczęki, żuchwy oraz języka to podstawa zdrowego uśmiechu.

Implanty stomatologiczne

Implanty to obecnie najdoskonalsza metoda na uzupełnienie braków w Twoim uzębieniu. Jest to bardzo praktyczne, estetyczne, trwałe oraz na stałe eliminuje dyskomfort jaki odczuwałbyś przy protezach ruchomych.

Protetyka-Protezy

Protezy zębów to coraz modniejszy temat. Dokonujemy aplikowania protez zarówno w momencie ubytków jak i w zakresie wizualnym Twojego uśmiechu.

Stomatologia dziecięca

Do naszych najmłodszych pacjentów podchodzimy z dużą cierpliwością oraz spokojem. Wiemy jak to jest być dzieckiem i bać się fotela dentystycznego, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasi mali pacjenci czuli się u nas swobodnie i komfortowo.

Stomatologia estetyczna

Piękny, estetyczny oraz naturalny wygląd zębów to marzenie każdego. Jeśli również marzysz o pięknym uśmiechu zgłoś się do nas - nasi specjaliści ocenią wygląd Twojego zgryzu i znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.

Diagnostyka stomatologiczna

Zanim podejmiemy się leczenia, w pierwszej kolejności skupiamy się na dokładnej diagnostyce z wykorzystaniem radiowizografii czy też tomografii komputerowej, nawet na tej samej wizycie i ustalamy plan postępowania.

Pozostałe usługi

Pediatra

Lekarze pediatrzy najpierw rozpoznają choroby na podstawie szerokiego wywiadu rodzinnego, a następnie z ogromną dokładnością badają młodych pacjentów.

Seksuolog

Seksuolog to specjalista w dziedzinie seksuologii. Pomoże Ci z problemami takimi jak - brak orgazmu, zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk albo pochwica czy bolesne stosunki, jak również zaburzenia płodności par.

Geriatra

Nasi specjaliści zajmują się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób wieku podeszłego. Dzięki temu nasi fachowcy pomogą Ci z osteoporozą, zwyrodnieniem stawów czy cukrzycą. Dodatkowo u nas zrobisz test na Alzheimera.

Dermatolog - wenerolog

Koncentrujemy się na chorobach skórnych oraz wszelkich badaniach funkcji oraz struktury skóry. Zadbamy o Twoją piękną cerę i czystą zadbaną skórę. Koniec z trądzikiem i innymi problemami skórnymi.

Chirurgia okuloplastyczna

Okuloplastyka obejmuje szeroki zakres zabiegów chirurgicznych dotyczących aparatu ochronnego oka. Zajmujemy się usuwaniem gradówek, kępek żółtych, nieprawidłowo wrastającymi rzęsami opadającymi powiekami itp.

Medycyna estetyczna

Dzięki zabiegom medycyny estetycznej, pacjenci mogą znacznie poprawić kondycję swojej cery, odmłodzić ją, a także usunąć niektóre elementy pojawiające się na skórze takie jak: blizny, pieprzyki, rozstępy, zapadnięte policzki itp.

Dietetyk

Wizyta w gabinecie dietetyka kojarzy się głównie z problemami z wagą, jednak wachlarz usług jest o wiele bogatszy. Zadbamy o Twoje zdrowie oraz jakość Twojego życia.

Chirurgia Jednego Dnia

Chirurgia krótkoterminowa charakteryzuje się krótszym pobytem pacjenta w placówce po zabiegu chirurgicznym, przez co nie wpływa to znacząco na życie prywatne i zawodowe, jednocześnie nie powodując takiego stresu jak pobyt w szpitalu.

Diagnostyka

Radiowizjografia, tomografia CBCT, USG, analizator masy ciała, badania laboratoryjne - nasza diagnostyka pozwoli nam ocenić Twój stan zdrowia i zareagować planem leczenia w ramach potrzeby. Wszystko czego potrzebujesz, aby pozostać zdrowym i pełnym energii.

Fizjoterapia

Zapewaniamy wsparcie w leczeniu dolegliwości związanych z układem mięśniowo-szkieletowym oraz poprawie kondycji ciała. Nasze masaże mają na celu złagodzenie bólu oraz napięcia mięśniowego, poprawę elastyczności oraz ukrwienia tkanek, a także zwiększenie ogólnej relaksacji organizmu.

Stomatologia Bydgoszcz

Regularne wizyty u stomatologa to klucz do zdrowego i pięknego uśmiechu. Stomatologia zachowawcza zajmuje się głównie leczeniem oraz profilaktyką zębów. Leczenie ubytków próchnicowych to najważniejsze co możemy zrobić dla Twojego zdrowego uśmiechu. Nie odkładaj wizyty na później, z każdym dniem ubytki się powiększają – zapobiegaj nieprzyjemnym zmianom razem z Bert-Dent.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.