...

Wynajem Gabinetów Lekarskich i współpraca medyczna

Posiadamy wyposażone gabinety lekarskie, sale operacyjne, sale szkoleniowe i inne pomieszczenia do wynajęcia pod działalność medyczną w Bydgoszczy.
Prowadź działalność bez dużego wkładu własnego na zakup sprzętu. Skontaktuj się z nami, a na pewno przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb lub umówimy się na dogodną formę współpracy.

Gabinet zabiegowy, sala operacyjna do wynajęcia w Bydgoszczy

Nasze Centrum Medyczne oferuje wynajem pomieszczeń pod działalność medyczną (gabinety zabiegowe, sala operacyjna).

Nasz budynek przy ulicy Nowej w Bydgoszczy to dobra lokalizacja dla lekarzy i pacjentów — posiadamy parking, a niedaleko znajdują się także przystanki autobusowe. Budynek i pomieszczenia na wynajem odpowiadają wszelkim normom sanitarnym oraz przeciwpożarowym. Placówka jest przystosowana do przyjmowania osób niepełnosprawnych. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zagwarantujemy Ci dostęp do potrzebnej przestrzeni.

Współpraca z prywatnymi lekarzami

Chętnie podejmiemy współpracę z lekarzami. Nasze centrum medyczne dokłada wszelkich starań, aby przygotowane przez nas pomieszczenia odpowiadały Twoim standardom oraz oczekiwaniom. Z nami nie musisz martwić się o bezpieczną i komfortową przestrzeń. Mamy już bazę pacjentów, którzy chętnie korzystają z nowych usług medycznych w ramach jednego centrum medycznego. Nasze rejestratorki pomogą ci w umawianiu spotkań, a ekipa sprzątająca zadba o nienaganną czystość zajmowanych przez ciebie pomieszczeń. Gwarantujemy Ci, że będziesz zadowolony z naszej współpracy, a gabinet, w którym będziesz pracował, będzie dopasowany idealnie do Twoich potrzeb.
Postaw na miejsce pracy, do którego będziesz przychodził z przyjemnością i na ludzi, którzy będą cię wspierać i tworzyć dobrą atmosferę.

Wynajem sali szkoleniowej dla zawodów medycznych w Bydgoszczy

Nasze centrum medyczne oferuje również wynajem pomieszczeń na szkolenia z zakresu medycyny. Posiadamy salę konferencyjną do przeprowadzenia części teoretycznej oraz pomieszczenia do części praktycznej m.in. salę operacyjną, gabinety stomatologiczne, gabinet pediatry i innych. Udostępniamy nie tylko salę, ale i nowoczesny sprzęt będący na jej wyposażeniu. W Bert-Dent znajdziesz wszystko to, co potrzebne do przeprowadzenia kompleksowego szkolenia z zakresu medycyny.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.